”IT IS TIME TO BE DEFINED

BY THE VISION OF THE FUTURE INSTEAD OF THE MEMORIES OF THE PAST.

– Joe Dispenza

Naše myšlenky formují naše pocity a řídí naše chování. Pokud nevykročíme mimo naučené vzorce myšlení a nezkusíme nové přístupy, pravděpodobně se budeme snažit dosáhnout cílů stále stejným způsobem. Myslíte si, že to může fungovat? Budu vás provázet k uvědomění si vašich automatických myšlenkových procesů a pomohu vám dosáhnout požadovaných změn ve vašem životě.                                   To vše je součástí naší spolupráce!

Vaše tělo, stejně tak jako vaše duše potřebuje vaši náklonnost a pochopení. Dovolte si to a zjistěte, co vše tím získáte.

Vše je o nás, v nás a pro nás! Věřím, že když vstoupíte do svého zdroje, rozzáříte svou osobnost a začnete zažívat každodenní soulad se sebou, je to vítězstvím nejen pro vás, ale i pro lidi ve vašem okolí (či pro celou firmu /celý tým :-))

Nenechte se svým mindsetem zavést do tmavých koutů, naopak, dovolte si s ním být přátelé hned od začátku.

Spolupracuji s klienty, kteří touží porozumět své mysli a začít dělat věci profesně i v soukromí jinak. S těmi, kdo chtějí naplňovat své soukromé a pracovní vize trvale, v lehkosti a sebepochopení. Nezáleží na tom, odkud přicházíte. Široké portfolio mých klientů od etablovaných manažerů po profesionály z kreativního či sportovního prostředí mě utvrdilo v tom, že důležitější je, s jakým odhodláním a touhou chcete vstoupit do procesu proměny.

Je pro vás práce a povinnosti na prvním místě a vy na druhém? Znamenají pro vás horší výsledky větší nasazení?
Jste uvězněni ve svém „musím“, ignorujete sebe sama a obviňujete za svou náladu svět kolem sebe?

Byla jsem tam taky.

Dnes vím, že já a moje potřeby jsou pro mě prioritou a že bez toho, abych se postarala o samu sebe, nemůžu dávat dál. Vím, že to není okolnostmi okolo mě, ale o tom, co do reality okolo sebe promítám.

Uděláme jednodušší i váš život?

ZLATÝ PRACH

Chcete si popovídat o mindsetu, well-being a komunikaci?

Jednou měsíčně vám do schránky přijde náš krátký a stručný newsletter.
Žádné spamování, žádné eseje. Čekají vás jednoduché, přímočaré a povznášející tipy, postřehy a novinky ze světa mysli, well-being
a komunikace.