VZRŮSTAJÍCÍ ÚSMĚV, ALE I HLUBOKÉ UVĚDOMĚNÍ, AHA MOMENT

Vidět na vaší tváři vzrůstající úsměv, ale i hluboké uvědomění, aha moment. Opravdové prožitky, kdy do sebe vše zapadne. Nenahraditelná součást společného procesu vašeho růstu, která dává smysl všem zúčastněným stranám.

Zde jsou ochutnávky toho, čeho vzájemnou spoluprací můžete dosáhnout i vy!

Reference

Lenka

obor: Office Management


Milá Claudie,
ráda bych ti poděkovala, jak za včerejší hodnocení naší společné cesty, tak i za celou dobu tvého vnímavého vedení a usměrňování. Díky tvému příjemnému vystupování a profesionálnímu přístupu jsem udělala veliký pokrok v poznání sama sebe i přístupu k okolí blízkému i profesnímu.
Přeji ti do dalšího působení hodně štěstí, vstřícné a otevřené klienty.
A samozřejmě spokojenost a hodně lásky v soukromém životě.
Těším se, že se někdy sejdeme.
Ještě jednou děkuji!

Andrea

obor: Project Coordination


Koučování s Claudií bylo pro mě jako otevření nových dveří. V životě by mě nenapadlo mluvit s člověkem, kterého vidím poprvé, o osobních pocitech. Cítila jsem otevřený a láskyplný prostor, kde můžu probádat svoje nejhlubší pocity. Díky tomu jsem si přišla na něco, co jsem si myslela, že vyřešené mám, ale přesto to někde hluboko ještě bylo uložené.Čas jemně plynul a já byla naprosto uvolněná. Claudie, jsi krásná bytost a já ti s celého srdce děkuji. 🙏❤

Lea

obor: neuvedeno


Chtěla bych Claudi moc poděkovat, protože mi byla koučkou v době, kdy jsem potřebovala urovnat své životní hodnoty, najít si čas sama pro sebe, posílit sebevědomí a hlavně mi pomohla začít přemýšlet jinak a dívat se na věci z jiného úhlu pohledu.
Díky jejímu skvělému koučovacímu přístupu, empatii, naslouchání a úsměvu, který nás provázel každé setkání, jsem se v její přítomnosti cítila opravdu příjemně a z každého sezení jsem odcházela plná odhodlání a pozitivní energie.
Claudi je profík a mohu ji jen doporučit:)

Stanislava

obor: Profesionální koučink


Před několika dny jsem byla koučována Claudií. Mohla tak, na vlastní kůži poznat jiný, tj. nestrukturovaný typ koučinku, na který jsem zvyklá. Možnost být koučována někým, kdo ví, jak umožnit podívat se do vlastních myšlenek a pocitů. Přiznat sama sobě, kde vnímám dilema, se kterým trošku zápolím. Naprosto špičkový přístup a ukázka toho, že to jde docela jednoduše. Přitom si přiznat, co potřebuji změnit, co mi dává smysl a co ne. Já sama jsem výrazněji logický typ člověka, a tak toto byla nejen velká výzva podívat se na vše jinak, ale zejména přijmout potřebu přemýšlet jinak, lehčeji. Nebýt na sebe až tak moc náročná. Určitě to využiji ve své koučovací praxi. Super a děkuji!

Uděláme pravdivější i váš život?

ZLATÝ PRACH

Chcete si popovídat o mindsetu, well-being a komunikaci?

Jednou měsíčně vám do schránky přijde náš krátký a stručný newsletter.
Žádné spamování, žádné eseje. Čekají vás jednoduché, přímočaré a povznášející tipy, postřehy a novinky ze světa mysli, well-being
a komunikace.